Головна    Економічні новини порталу    Ділова та офіційна місія до Китаю «China international import expo 2018»

Ділова та офіційна місія до Китаю «China international import expo 2018»

У період з 5 по 10 листопада в Китаї відбудеться міжнародна виставка «China international import expo 2018» яка ініційована Президентом КНР Сі Циньпінь та Урядом Китаю як захід з презентації торговельного потенціалу країн світу та розширення торговельних зв’язків. Виставка вже стала головною подією Китаю та важливим майданчиком для багатьох країн і компаній світу. На сьогодні всі виставкові площі, а це понад 240 тис. кв м, заброньовані компаніями з понад 100 країн світу. Більше 100 тис. представників бізнесу Китаю вже зареєструвались для участі в цьому заході.
Україна теж долучилась до вищезгаданої події світового масштабу. На національному та комерційних стендах більше ніж 120 вітчизняних компаній і брендів представлятимуть власну аграрну продукцію та продукти харчування, обладнання та послуги різних галузей промисловості, інноваційні розробки та інше.
Головною подією для України в рамках проведення виставки стане візит офіційної та ділової делегації представників міністерств, відомств, органів місцевого самоврядування та бізнес-кіл України до Китаю на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим. Організаційну підтримку візиту надають Мінекономрозвитку України, МЗС України, Офіс з просування експорту та Посольство України в Китаї Розпорядником візиту визначено ТПП України.
Ділова та офіційна місія до Китаю відбудеться в період з 3 по 9 листопада 2018. В рамках візиту українська делегація візьме участь в роботі Українсько-Китайського Економічного Форуму, який відбудеться 6 листопада в Шанхаї та 8 листопада в Пекіні.
За підтримки Міністерства комерції КНР та Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (ССРІТ) будуть організовані бізнес-зустрічі для українських компаній. Очікується, що понад 300 представників бізнесу та влади Китаю візьмуть участь у Форумі та ділових переговорах. Для представників української делегації передбачено візити на галузеві підприємства. (Програма візиту додається)
Запрошуємо Вас взяти участь в діловій місії до Китаю. Впевнені, участь представників Запорізького регіону надасть можливість ознайомитися з останніми світовими тенденціями в різних галузях, отримати інформацію про нову продукцію і послуги, презентувати власну продукцію на національному стенд а також налагодити ділові відносини з китайським та іноземними партнерами під час роботи Форумів
З питань участі просимо звертатись до Торгово-промислової палати України:
Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;
Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, е-mail: ems58@ukr.net;
Вартість участі становить 3 280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) та 2800 США доларів (при двомісному). Вартість включає перельоти, трансфери, проживання, участь в ділових заходах, а також культурну програму.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах