Головна    Економічні новини порталу    Данська компанія шукає виробників сталевих вентиляторів для промислових систем вентиляції

Данська компанія шукає виробників сталевих вентиляторів для промислових систем вентиляції

Данська компанія займається розробкою, виробництвом і постачанням сільськогосподарської промисловості з обладнанням для сушіння зерна, повітряних обігрівачів і вентиляційних систем, а також встановлення систем в житлові будинки. На додаток до покриття всієї Данії, вони мають значний експорт в Європі і особливо в Німеччині. 
Щорічне замовлення складе від 100 до 150 вентиляторів, а перше замовлення - від 10 до 20 вентиляторів. Постачальнику не потрібно мати сертифікат ISO, але це було б перевагою. Оскільки замовлення не великі, вони повинні бути гнучкими щодо часу доставки, доки постачальник може організувати розумний транспорт, тобто вентилятори можуть бути відправлені поруч з іншим транспортом, що йде в тому ж напрямку, щоб утримати витрати. 
Виробник повинен володіти ноу-хау та досвідом, оскільки, хоча вони будуть надавати технічну підтримку та інформацію за необхідності, виробник не повинен намагатися виробляти вентилятори вперше. Існуючі виробничі та виробничі лінії є обов'язковими, і принаймні один співробітник, в ідеалі з технічними можливостями, повинен володіти англійською мовою.
Вентилятори мають такі характеристики / включають наступні:
1. Болтові опорні конструкції виготовлені з оцинкованих сталевих листів.
2. Оцинковані компоненти можуть бути покриті епоксидним або поліефірним порошковим покриттям.
3. RAL 7032 за додаткову плату.
4. Дані про вентиляцію (крива вентилятора) і розподіл двигунів, еквівалентні Cpro-ECblue.
5. Вхідне кільце призначене для оптимального потоку повітря, виготовленого з оцинкованого сталевого листа з вимірювальним пристроєм для визначення швидкості потоку повітря.
6. Положення монтажу вертикального вала двигуна:
a. Vu = робоче колесо внизу
b. Vo = крильчатка вгорі
7. Модуль відокремлений гумовими амортизаторами.
Деталі Ви можете дізнатись звернувшись до #EEN_Ukraine_Consortium за тел. (044) 525 98 41 або написавши  листа на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com


 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах