Головна    Економічні новини порталу    Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу з питань розробки бізнес-планів та пошуку джерел фінансування

Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу з питань розробки бізнес-планів та пошуку джерел фінансування

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує підприємців мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) Запорізької області на онлайн-тренінг з питань розробки бізнес-планів та пошуку джерел фінансування.

Дати заходів: 20, 21, 22 квітня 2021 року.


На тренінгу будуть представлені наступні теми:
 
  • Структура та різновидності бізнес-планів;
  • Бізнес ідея та стратегія;
  • Основні показники та обробка даних;
  • Особливості презентації БП;
  • Види інвестування та програми з підтримки ММСП;
  • Вихід на зовнішні ринки;
  • Державне регулювання ММСП та ін.
 

Після тренінгу учасники зможуть краще розбиратись у особливостях розробки бізнес-планів, розширять свої знання щодо міжнародних програм з підтримки ММСП. Також, підприємці отримають інформацію про інноваційні джерела та механізми фінансування проєктів, яка допоможе їм при виборі варіантів для інвестування та розвитку своїх бізнесів.
 
Учасників, які пройшли реєстрацію та будуть відібрані для участі у навчанні, буде повідомлено окремим повідомленням з Zoom-посиланням на захід.
 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Реєстрація: https://forms.gle/pagxcC9RaBACceXMA
 

Контактна особа: Юрій Мороз +380937484268

Теги

Поділитися новиною у соцмережах