Головна    Економічні новини порталу    4-ий конкурс проектних пропозицій в рамках програми регрантінга ФГС СП

4-ий конкурс проектних пропозицій в рамках програми регрантінга ФГС СП

Метою даного конкурсу є сприяння роботі п'яти тематичних робочих груп ФГС СП. Пріоритети кожної Робочої групи і процес подачі заявок детально викладені в «Керівних вказівках для заявників».
Заявникам пропонується розробити пропозиції, які внесли б внесок в процес ефективного політичного проектування і прийняття рішень, а також адвокатування цілей ФГС СП на рівні ЄС. Проектні пропозиції повинні сприяти просуванню реформ в країнах регіону ВП і заохочувати діяльність громадянського суспільства в тих сферах, в яких цивільне суспільство країн регіону ВП не було достатньо активним. Передбачені проектами дії повинні максимально повно відповідати інтересами і потребами якомога ширшого кола громадян. Особливо вітаються пропозиції, орієнтовані на досягнення декількох з перерахованих вище цілей.
Всі проектні пропозиції, що фінансуються даною програмою, повинні охоплювати, принаймні, три країни ВП (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) з метою досягнення результатів на регіональному рівні.
Сукупний бюджет даного конкурсу заявок - 270.000 євро. Фінансове розподіл по робочих групах ФГС СП:
РГ 1 - 80.000 євро
РГ 2 - 50.000 євро
РГ 3 - 50.000 євро
РГ 4 - 60.000 євро
РГ 5 - 30.000 євро
Будь-грант, запитуваний в рамках даного конкурсу заявок, не може бути менше або більше наступних сум:
мінімальна сума проекту: 10.000 євро
максимальна сума проект: 25.000 євро
обов'язкове мінімальне со-фінансування - 10%
З-фінансування означає, що бенефіціарій гранту повинен фінансувати частину вартості проекту.
Потенційним заявникам пропонуються шаблони проектної пропозиції та бюджетного пропозиції, які зроблять процес подачі проектних пропозицій зручнішим.
Пропозиції необхідно відправити на наступну адресу електронної пошти: applications@eap-csf.eu до півночі (24:00) по брюссельським часом 28-го січня 2018 р
 
Корисні посилання 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах