Головна    Економічні новини порталу    До уваги зацікавлених!

До уваги зацікавлених!

16 жовтня 2020 року об 11:00 годині відбудеться публічна онлайн дискусія «Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?» за участю радника Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністра захисту довкілля і природних ресурсів України пана Олексія Рябчина.

Захід відбудеться в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії.

Цей захід стане першою регіональною презентацією другого видання дослідження «Нової Європи» «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей» у партнерстві з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Під час заходу також буде обговорено успіхи та перешкоди на шляху євроінтеграції у Запорізькій області, зокрема в сфері локальної демократії та підзвітності.

До перегляду онлайн-трансляції будуть запрошені представники місцевих органів влади, громадських організацій, журналісти, підприємці, науковці та активна молодь.

Учасники дискусії:
• Олексій Рябчин, Радник Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та міністра захисту довкілля і природних ресурсів України;
• Артур Бойко, Начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації;
• Валерія Овчарова, Представниця USAID/ENGAGE в Запорізькій області;
• Сергій Смірнов, Керівник бізнес напрямку виробництва борошняних кондитерських виробів, HD-Group;
• Тетяна Левонюк, Аналітикиня Центру «Нова Європа».
Модератор:
• Сергій Солодкий, Перший заступник директора Центру «Нова Європа».

Дискусія між спікерами буде відбуватися на платформі Zoom із забезпеченням трансляції заходу на сторінці Центру «Нова Європа» у Facebook за посиланням.

Для того, щоб поставити попередні питання спікерам, просимо зареєструватись за посиланням.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах