Головна    Економічні новини порталу    До уваги експортерів!

До уваги експортерів!

Другий випуск Сonsultant’s Digest #2 розповість Вам про не менш корисні та гарячі теми: вебмаркетинг, цифрові продажі, вебаналітика, аналіз бізнесу за допомогою цифрових інструментів та веб промоція консалтингових послуг.
Якщо Ви вже на шляху до нових країн та Вам цікаво, як це роблять інші компанії та якими методами, читайте кейс-стаді про представників фешн та креативних секторів, зокрема:
• вихід виробників етноодягу на скандинавський ринок;
• виклик Німецького ринку українській компанії кравців;
• промоція виробника верхнього одягу на ринку Канади;
• весільні сукну в Австралії ;
• розвиток експорту до Польщі виробників картин за номерами.

Сonsultant’s Digest– це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers
для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.
Читайте другий випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань міжнародної торгівлі! https://epo.org.ua/ttt_digest-2/  
____
Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Теги

Поділитися новиною у соцмережах