Головна    Економічні новини порталу    Інформаційна кампанія EUКраїна

Інформаційна кампанія EUКраїна

#EUКраїна

ЄС уже кілька років є найбільшим торговельним партнером України та найбільшим інвестором у нашу економіку.
Завдяки зоні вільної торгівлі українські підприємці отримують все більше можливостей торгувати з Європейським Союзом.
Поступова інтеграція України до внутрішнього ринку Євросоюзу означає доступ до 4 свобод ЄС: свободи руху товарів, послуг, людей і спрощення доступу до фінансових ресурсів.
Успішним прикладом ведення бізнесу на європейському ринку є група компаній (ГК) «Мелітопольська черешня». Це сільськогосподарські підприємства, що динамічно розвиваються та спеціалізуються на вирощуванні плодово-ягідних, зернових, олійних і технічних сільськогосподарських культур.
Чверть усієї української черешні вирощують у Запорізькій області, і більш як половина черешневих садів знаходиться в Мелітопольському районі, де на площі понад 1,3 тисяч гектарів десятиліттями вирощують ягоди, що давно стали відомими далеко поза межами України.
«Мелітопольська черешня» – одна з лідируючих компаній у виробництві фруктів на півдні України. М’який клімат, родючі ґрунти, інноваційні технології, що розробляються власною науково-технічною базою та безліч інших факторів дозволяють пишатись високоякісною продукцією українського виробництва.
Упродовж останніх років дедалі більшої актуальності набуває питання налагодження експорту цих ягід і можливості їх офіційного визнання на європейському ринку.
У вересні 2020 року завершилася державна реєстрація географічного зазначення, тож Мелітопольська черешня стає міжнародним брендом — першою українською ягодою, яка має право на визнання в Європейському Союзі.
Україна сьогодні є одним із лідерів з постачання агропродукції до ЄС. За деякий час Україна планує підписати угоду про «промисловий безвіз» і тоді виробники промислових товарів зможуть експортувати свою продукцію до Європейського Союзу без додаткової сертифікації. Це суттєво зменшить витрати українських експортерів і підвищить імідж товарів, вироблених в Україні.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах