Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Перший в СНД Міжнародний економічний форум

Перший в СНД Міжнародний економічний форум "SMART INDUSTRY EXPO"

З 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в м. Мінськ відбудеться перший в Співдружності Незалежних Держав спеціалізований міжнародний форум по смартифікаціі реального сектора економіки «SMART INDUSTRY EXPO FORUM» на тему «Цифрові технології та рішення для промисловості».

Онлайн B2B місія до Китаю

Онлайн B2B місія до Китаю

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України, запрошує українські малі та середні підприємства сектору агропродовольства до участі у Онлайн Торгових місіях до Китаю, які відбудуться у серпні 2020 року у форматі індивідуальних онлайн ділових -перемовин з китайськими контрагентами.

Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку ОТГ щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад. Дедлайн - 28 липня 2020 року.

ЄС оголошує грантовий конкурс для громадянського суспільства України

ЄС оголошує грантовий конкурс для громадянського суспільства України

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує конкурс заявок — “Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури”. Дедлайн - 14 серпня 2020

1 2 3