Головна    Економічні новини порталу    Навчальний тренінг на тему: «Мистецтво створення зв’язків»

Навчальний тренінг на тему: «Мистецтво створення зв’язків»

На території Запорізької області працює Українського проекту бізнес- розвитку плодоовочівництва за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства зовнішніх, справ Канади в партнерстві з ізраїльським центром міжнародного співробітництва.
Термін реалізації проекту - 2014-2021 роки.
Основна мета Проекту. - підвищити рівень добробуту невеликих господарств, які займаються виробництвом плодоовочевої продукції на земельних ділянках від 5 соток завдяки допомозі у збуті вирощеної ними продукції.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва навчає та консультує щодо того, як правильно виростити, зберегти та продати врожай, як використовувати передовий міжнародний досвід, як захистити себе на ринку та гідно конкурувати збільшити свій дохід та покращити добробут. А головне - інвестувати не тільки у розвиток власного бізнесу, а й у знання, навички, розуміння економічних процесів, пізнання законів ведення бізнесу, відкриття нових можливостей та ідей, не боятися експериментувати, застосовувати нові підходи й знання на практиці.
У рамках роботи Проекту фахівцями Ізраїльського агентства міжнародного співробітництва (МАШАВ) заплановано проведення 27 березня 2017 року навчального тренінгу на тему: «Мистецтво створення зв’язків». Мета тренінгу; поділитися з учасниками інструментами для створення зв’язків та просування з їх допомогою бізнесу/проекту. Кількість -40 у часників.
 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах