Головна    Економічні новини порталу    Міжнародна виставка з питань Інтернету та інформаційних технологій “Saudi International Exhibition for Internet of Things”

Міжнародна виставка з питань Інтернету та інформаційних технологій “Saudi International Exhibition for Internet of Things”

За інформацією Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія, у період з 28 по 30 січня 2018 року, в м. Ер-Ріяд відбудеться перша в історії Королівства Саудівська Аравія міжнародна виставка з питань Інтернету та інформаційних технологій “Saudi International Exhibition for Internet of Things”.
Програмою заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень в сфері інформаційних технологій, участь в якій братимуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет компаній.
Детальну інформацію щодо згаданого заходу та порядку реєстрації можна знайти на веб-сайті виставки (www.saudiiot.com) або звернутися до організаторів (електронна адреса: info@saudiiot.com, тел..:+966112933488, моб.тел.: +966543412359).
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах