Головна    Економічні новини порталу    Міжнародна конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”

Міжнародна конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”

12 грудня 2017 року в м. Роттердам (Нідерланди) відбудеться міжнародна конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”. Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З нідерландської сторони співорганізатором заходу є нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.
Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в аграрній та інфраструктурній сферах.
Згадана конференція буде присвячена питанням інновацій, логістики, торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів і надасть унікальну можливість нідерландським підприємствам отримати прямий контакт з потенційними партнерами з України.
Вартість участі (проживання, переліт, страховка) складає 890 євро. Контактна особа у Торгово-промисловій палаті України – Янков Сергій Анатолійович +38 (044) 461-98-07.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах