Вхід

Запорізький край - один із найбільш технологічно розвинених регіонів України із значним науково-технічним і виробничим потенціалом. Він є провідним центром вітчизняного авіаційного двигунобудування, виробництва трансформаторів та іншої високотехнологічної продукції, яка є фірмовим брендом, маркою світового класу якості та надійності.

Легка доступність до ринків України держав СНД, Європи та Азії є вагомою перевагою Запорізького регіону. Область відкрита до співпраці з вітчизняними і зарубіжними інвесторами. Тут на регіональному й місцевому рівнях надається всебічна підтримка в процесі інвестування, здійснюється супровід інвестора. Одним із пріоритетів регіону є розвиток малого і середнього бізнесу. Пріоритетними інвестиційно-інноваційними напрямками для Запорізького регіону є сільське господарство, наукова та науково-технічна діяльність, промислове виробництво, переробна та харчова промисловість, туризм та розвиток курортно-рекреаційних закладів. 

 

 

Реєстрація на порталі

       Алгоритм  реєстрації інвестиційного проекту:
 
 1. Зареєструватися на порталі.  Якщо ви зареєстровані на порталі, введіть логін і пароль для входу в формі справа. Просимо вказати діючий e-mail, так як на нього будуть приходити заявки від потенційних інвесторів.
 2. Під час реєстрації звертаємо увагу на кнопку «Вибрати» - для завантаження документа, підтверджуючого  юридичну або фізичну особу.
 3. Інвестиційний проект повинен містити:
  • базову інформацію про об’єкт інвестування та його ключові переваги;
  • відображати напрям, масштаб і обсяг необхідної інвестиції;
  • інформацію про місце інвестиції, його конкурентні переваги, особливості, інфраструктуру тощо.
 4. Після заповнення проекту, натиснувши «Зберегти», з’явиться пропозиція «Редагувати карту» та «Додати  фото і файли». Звертаємо увагу на те, що важливо зазначити на карті  місце реалізації проекту.  Після чого знову натиснути «Зберегти».
 5. Форма інвестиційного проекту представлена на українській та англійській мовах.

Область має вигідне економіко-географічне положення та розвинену транспортну інфраструктуру. Вона розташована у південно-східній частині України, а її південні кордони омиваються водами Азовського моря, берегова лінія якого в межах області перевищує 300 км. В межах обласного центру – міста Запоріжжя – розташований острів Хортиця – місце історичної Запорозької вольниці. 

Регіон із його родючими чорноземами та значними потужностями галузей харчової промисловості є одним із найбільших вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування.

За підсумками 2015 року Запорізький регіон входить в п’ятірку лідерів серед інших регіонів України  за обсягами зовнішньої торгівлі та в десятку кращих регіонів за обсягом ВРП та залучених прямих іноземних інвестицій в економіку області. За темпами зростання обсягу валового виробництва продукції сільського господарства у 2015 році область посіла 1 місце, а за обсягами реалізації промислової продукції –  4 місце серед регіонів України.