Земельна ділянка 112 га (Greenfield) 

Зображення відсутнє / No image available
Тип ділянки
Greenfield
Площа земельної ділянки, (га)
112
Тип власності
Державна
Кадастровий №
Публічна кадастрова карта України (у новому вікні)
  Цільове призначення:
07. Землі рекреаційного призначення (земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень міст та інших населених пунктів, навчально-туристських та екологічних стежок, маркованих трас, земельні ділянки, зайняті територіями будинків відпочинку, пансіонатів, об'єктів фізичної культури і спорту, туристичних баз, кемпінгів, яхт-клубів, стаціонарних і наметових туристично-оздоровчих таборів, будинків рибалок і мисливців, дитячих туристичних станцій, дитячих та спортивних таборів, інших аналогічних об'єктів, а також земельні ділянки, надані для дачного будівництва і спорудження інших об'єктів стаціонарної рекреації)

Наявність інфраструктури, та її відстань від земельної ділянки

  Інженерні комунікації, м:
Електропостачання
0.2
Водопостачання
12000
Водовідведення
10000
Газопостачання
0.5
  Транспортні комунікації, км:
Дорога
5
Залізнична колія
20
Аеропорт
200

Земельна ділянка рекреаційного призначення пропонується для обладнання туристських маршрутів, сезонного відпочинку та оздоровлення населення без капітального будівництва об’єктів.

Ділянка з південного та південно-західного боку межує з землями Новопетрівської сільської ради, з південно-східного боку знаходиться с.Новопетрівка, з західного боку –з ландшафтним заказником «Заплава річки Берда». Зі східного та південно-східного боку ділянка обмежено водами Азовського моря, з південно-західного боку обмежена річкою Берда.

Використання земельної ділянки здійснюється відповідно до вимог ст. 90 Водного Кодексу: «Прибережна захисна смуга уздовж морів, морських заток і лиманів входить у зону санітарної охорони моря і може використовуватися лише для будівництва військових та інших оборонних об'єктів,  що виробляють енергію за рахунок використання енергії вітру, сонця і хвиль, об'єктів постачання, розподілу, передачі (транспортування) енергії, а також
санаторіїв, дитячих оздоровчих таборів та інших лікувально- оздоровчих закладів з обов'язковим централізованим водопостачанням і каналізацією, гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд. У прибережних захисних смугах уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах забороняється:
1) застосування стійких та сильнодіючих пестицидів;
2) влаштування полігонів побутових та промислових відходів і накопичувачів стічних вод;
3) влаштування вигрібів для накопичення господарсько-побутових стічних вод обсягом більше 1 кубічного метра на добу;
4) влаштування полів фільтрації та створення інших споруд для приймання і знезаражування рідких відходів.
У межах пляжної зони прибережних захисних смуг забороняється будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних.
Відповідно ст. 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України: «Заповідна зона - призначена для охорони та відновлення найбільш цінних природних комплексів, режим якої визначається відповідно до вимог, встановлених для природних заповідників.
Зона регульованої рекреації—в її межах проводяться короткостроковий відпочинок та оздоровлення населення, огляд мальовничих і пам’ятних місць, у цій зону дозволяється
влаштування та відповідне обладнання туристських маршрутів і екологічних стежок, тут забороняється рубка лісу головного користування, промислове рибальство, мисливство, інша діяльність, яка може негативно вплинути на стан природних комплексів та об’єктів заповідної зони.
Потребується розробка проекту ОВНС, який необхідно надати до Державної екологічної інспекції Азовського моря. На земельній ділянці забороняється влаштування полігонів побутових та промислових відходів і накопичувачів стічних вод, влаштування вигрібів для накопичення господарсько-побутових стічних вод обсягом більше 1 кубічного метра на добу.

Відстань до автодороги державного значення - 5км.

Діюча лінія електропередач 0,4 кВ в с.Новопетрівка -0,2 км
Діюча лінія електромереж 10 кВ на відстані 2,0 км

Контактні дані:
Контактна особа
Артур Бойко
Поштова адреса
пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107
Телефон
+38 (061) 224-66-63
Факс
+38 (061) 224-70-37
e-mail
uzez@zoda.gov.ua

Форма запиту стосовно ділянки

Усі поля форми обов'язкові до заповнення

Поділитися проектом у соцмережах