Головна    Економічні новини порталу    Конкурс заявок на фінансування від Програми реінтеграції ветеранів IREX для реагування на COVID-19

Конкурс заявок на фінансування від Програми реінтеграції ветеранів IREX для реагування на COVID-19

IREX застосовує двадцятирічний досвід роботи в  Україні, який включає безпосередню  роботу з ветеранами, представниками міністерств та  місцевих громад, для підтримки ветеранів  України, чисельність яких стрімко зросла внаслідок  збройного  конфлікту на сході України. Програма IREX складається з двох частин, перша з яких заповнить критичні прогалини в інформації про ветеранів, що пізніше буде враховано у другій частині при розробці заходів для покращення якості та  доступності послуг для ветеранів та для сприяння інтеграції  ветеранів у ринок праці. IREX співпрацює з місцевими партнерами за підтримки Державного департаменту США. 
 
IREX підтримує проектиорієнтовані на надання найнеобхіднішої підтримки ветеранам конфлікту на Донбасів тому числі тимякі проживають у сільськійважкодоступній частині УкраїниПрограма надаватиме субгранти для проектів, які присвячені підтримці ветеранів під час пандемії COVID-19. 
Організації можуть подати заявку на грант в розмірі від 25 000 доларів до 100 000 доларів на підтримку своїх проектів. 

Вимоги до зацікавлених організацій: 
 • Фінансування надаватиметься лише українським громадським організаціям, які зареєстровані відповідно до законодавства України. 
 • Громадські організації та їх члени не можуть представляти або бути пов’язаними з будь-якою політичною партією, або з призначеними чи обраними посадовими особами. 
 • Організації та фізичні особи США або інших третіх країн не мають права подавати заявки. 
 • Заявки повинні бути подані  українськоюмовою. 
 • Тривалість проекту не може перевищувати шести місяців.
 •  
Теми проектів для загального конкурсного відбору повинні зосереджуватися на підтримці ветеранів чи їхніх сімей щодо потреб, які зросли або посилилися через пандемію COVID-19. Проекти повинні бути пов’язані з одним або декількома напрямками з наступного переліку: 
 • Працевлаштування ветеранів 
 • Психічне здоров’я ветеранів 
 • Навички та підтримка професійного навчання 
 • Освіта ветеранів 
 • Підтримка найближчого оточення ветеранів
 •  
Відбір заявки на фінансування буде двоступеневим. Щоб ваша заявка на фінансування була взята до уваги, будь ласка, надайте наступну інформацію у вигляді концептуальної записки, розмір якої не перевищує двох сторінок. Якщо ваша концептуальна записка буде відібрана, вам буде запропоновано подати до розгляду повну пропозицію. 
Інформація, що повинна бути подана у концептуальній записці:
 
Назва організації: 
Адреса організації: 
Посилання на веб-сайт/Інтернет-сторінку: 
Назва пропозиції: 
Контактна особа (ім’я): 
Контактна електронна пошта: 
Контактний телефон: 
Конкретна локація для імплементації проекту (фокусна область): 
Період впровадження:
Будь ласка, дайте відповіді на наступні запитання (по 2-3 речення кожне): 
 1. Чи маєте ви досвід роботи з ветеранами? Який ви маєте досвід роботи з ветеранами? 
 1. Чому ви вирішили підтримувати ветеранів? Яку конкретну частину потреб, які зросли у ветеранів в Україні через COVID-19, ви хочете підтримати? 
 1. Як ви плануєте вирішити цю проблему? Що ви плануєте змінити чи впровадити? 
 1. Які ваші очікування, щодо впливу вашого проекту на спільноту? Які очікувані результати? 
 1.  Хто є цільовою групою для вашого проекту (всі ветерани чи конкретні групи ветеранів)? 
 1. Надайте, будь ласка, максимальний прогнозований бюджет з описом. 
Надішліть свою концептуальну записку до 18:00 (за київським часом),20 червня 2020 року, електронною поштою на електронну адресу tender-ua@irex.org з темою «Заявка на фінансування підтримки ветеранів у звязку зCOVID-19»Аби ваша заявка була розглянута, ви обов’язково повинні зазначити у темі листа «Заявка на фінансування підтримки ветеранів у звязку  з COVID-19» 

Джерело

Теги

Поділитися новиною у соцмережах