Головна    Історії успіху компаній

Історії успіху компаній

 
NIBULON LOGO
 
 
 
 
 
 
NIBULON LOGO

Олексій Вадатурський,
генеральний директор

 


Будівництво в Запорізькій області двох потужних перевантажувальних терміналів на Дніпрі – це результат злагодженої роботи інвестора, влади і місцевих громад, де на ділі допомагають інвесторам, не агітують, а створюють всі умови для інвестора. Менш ніж за рік були виконані всі формальні процедури оформлення земельних ділянок та дозвільних документів. Саме тому  наша компанія планує у цій області і надалі продовжити реалізацію інвестиційного проекту з відродження р. Дніпро, як транспортної артерії України.


Євген Шевченко,
генеральний директор

 


Більше 20 років плідна та продуктивна робота Carlsberg Ukraine в Запорізькій області, а також інвестиційні умови дають нам можливість бути одним з провідних платників податків в регіоні, з часткою близько 14% від загальної суми податків в області, та позитивно впливати на розвиток суміжних галузей, включаючи створення нових робочих місць.


Сергій Плясов,
генеральний директор
 


Запоріжжя - цікавий для іноземних інвестицій регіон з високорозвиненою інфраструктурою і кваліфікованими робітничими кадрами, що відповідає найвищим вимогам закордонного інвестора. На сьогодні Konecranes - найбільший фінський інвестор в економіку України, а ПАТ «Запоріжкран» - лідер галузі кранобудування в нашій країні. На території підприємства успішно розвивається проект міжнародного промислового парку.


Олександр Рєпкін,
голова наглядової ради

 

Запорізька область з точки зору енергетики є унікальною для України. Сонячна електростанція в Токмаку - внесок компанії «Токмак Солар Енерджі» в енергетичну незалежність і екологічну безпеку України.
В ході реалізації проекту нами було створено 300 робочих місць. Після введення в експлуатацію сонячної станції  де створено 75 постійних робочих місць. Також до бюджетів усіх рівнів щорічно надходитиме більше 100 млн. грн
.