Головна    Економічні новини порталу    До уваги підприємств Запорізької області!Битву міст за освітні експортні програми розпочато!

До уваги підприємств Запорізької області!Битву міст за освітні експортні програми розпочато!

«Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» – це 5 безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності, а також 7 безкоштовних освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах, де проводиться програма.
Освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).
До участі запрошуються всі компанії, зацікавлені у виході на зовнішні ринки різних аспектів експортноїдіяльності!!!
Посилання на реєстраційні форми:
Export Revolution UkrainePRO: https://goo.gl/forms/6xY1ETmBOoH6ahLx1
Creative Export Ukraine PRO: https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzo1
Export Revolution Ukraine START: https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3
Creative Export Ukraine START: https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762
Контакти для довідок: Менеджер проекту Офісу з просування експорту: akrylova@epo.org.ua,380991551624, Крилова Анастасія, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Бойко Артур Юрійович: e-mail: uzez@zoda.gov.ua, тел.: (+38 061) 224-66-63, 239-03-99.
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах