Головна    Економічні новини порталу    Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs»

Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs»

22 квітня о 16:00 в Запоріжжі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в антитренінгу «Як не отримати грант від донора».

Що? Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs»
Коли? 22 квітня (понеділок), 16:00 – 19:00
Де? м. Запоріжжя, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, проспект Соборний, 142, лекційна зала.
Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.
Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.
Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/621028888324319/

Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training-2019
Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти.

Результати відбору будуть оголошені 19 квітня.
Участь у події безкоштовна

Теги

Поділитися новиною у соцмережах