Головна    Економічні новини порталу    Багатогалузева промислова виставка Global Industrie

Багатогалузева промислова виставка Global Industrie

Детальна інформація про захід та умови участі у ньому розміщена за посиланням - https://www.globalindustrie.com. Відповідні презентаційні матеріали містяться у додатку.
Згадана вище виставка була започаткована з метою об’єднання виробників різних галузей (від стартапів до великих промислових корпорацій) та проходить під патронатом Президента Франції Е. Макрона за організаційної підтримки Міністерства економіки та фінансів Франції.
Довідково: у 2021 р. виставка проходила у м. Ліон у скороченому форматі через коронавірусну пандемію за участі 1500 експонентів площею у 110 тис м2.
Представники оргкомітету виставки пропонують організувати 26 листопада об 11:00 (за київським часом) презентацію в онлайн форматі (англійською мовою) для українського бізнесу та профільних відомств.
У разі зацікавленості щодо участі у презентації, просимо звертатися до Посольства України у Франції. Контактна особа в Посольстві України у Франції – другий секретар Дружченко Ксенія Олексіївна (kseniia.druzhchenko@mfa.gov.ua, +33-1-43-06-07-37).

Теги

Поділитися новиною у соцмережах