Головна    Область    Звернення голови Запорізької обласної державної адміністрації

Звернення голови Запорізької обласної державної адміністраціїШановні добродії!
 
 
Запорізький край – це осередок славетної історії України, її культурних та духовних традицій, це поєднання вигідного географічного  розташування серед провідних ринків збуту на перехресті транспортних артерій, величезних запасів природних ресурсів та комфортних кліматичних умов, наукової бази та кваліфікованих трудових ресурсів.

Без перебільшення регіон є промисловим серцем країни, який зосереджує в собі сотні провідних підприємств промислового, сільськогосподарського та науково-технічного секторів економіки.

З кожним роком Запорізький край стає все більш привабливим для інвестицій. Наша головна мета -  щоб будь-який інвестор знайшов для себе усі необхідні ресурси та можливості для ведення бізнесу у Запорізькому регіоні. Влада докладає значних зусиль для забезпечення сприятливих умов та уважного ставлення до кожного інвестора, не залежно від обсягів реалізованих проектів.

Ми завжди відкриті для нових ідей та рішень, адже впевнені, що відкритий діалог та конструктивна співпраця мають вирішальне значення для процвітання нашого славетного регіону та всієї України!


З щирою повагою

голова обласної
державної адміністрації                                                                                  КОСТЯНТИН БРИЛЬ