Головна    Історія успіху компанії Нібулон

Історія успіху компанії Нібулон

NIBULON LOGO
Олексій Вадатурський,
генеральний директор
 

Я висловлюю глибоку вдячність голові Запорізької облдержадміністрації Костянтину Брилю та його команді за розуміння ролі українського інвестора та всебічну підтримку у реалізації інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН» з відродження Дніпра як транспортної артерії України.  Сьогодні у Запорізькій області збудовані та успішно працюють два потужних перевантажувальні термінали на Дніпрі у с. Біленьке Запорізького району та м. Кам’янка-Дніпровська. Так, зокрема, перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур у с. Біленьке був збудований минулого року за рекордні 100 днів. На будівництві були задіяні 1500 будівельників. Сьогодні цей термінал забезпечує робочими місцями близько 120 людей, а також значно скорочує витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції та сприяє розвантаженню українських автошляхів від вантажівок. Будівництво цього об’єкта – результат злагодженої роботи інвестора, влади, місцевої громади. Зокрема, менше ніж за рік були виконані всі формальні процедури оформлення земельних ділянок та дозвільних документів на будівництво.

Прихід компанії в с. Біленьке – це не лише колосальні інвестиції в економіку області, а й неабияке соціальне значення для жителів села. Місцевій громаді для постійної експлуатації було передано комплекс очисних споруд, добудований та реконструйований за рахунок і зусиллями компанії «НІБУЛОН». Це історична подія для всього села, адже на цей важливий об’єкт соціальної інфраструктури тут чекали більше 20 років. Очисні споруди потужністю 2000 м3/добу забезпечують прийом та очистку господарсько-побутових стічних вод об’єктів соціальної інфраструктури с. Біленьке (лікарні, дитячого садочка, школи, житлового мікрорайону), а також виправного закладу. Весь цей час село перебувало на межі екологічної катастрофи: через відсутність очисних споруд тисячі тонн неочищених вод від будинків, лікарні, школи та виправної установи скидалися прямо в Дніпро. Цю воду споживали люди, що живуть нижче за течією. Тепер завдяки допомозі компанії «НІБУЛОН» на території Біленького значно покращиться екологічна ситуація району, області та Дніпра в цілому, оскільки виключено забрудненість головної водної артерії України.

Також компанія привела в належний стан місцеву школу та прилеглу територію, а також обладнала у навчальному закладі сучасний комп’ютерний кабінет і облаштувала футбольне поле з натуральним зеленим покриттям та системою поливу. Виконано також ремонт дорожнього покриття та освітлення вулиці в селі, а також роботи із облаштування парку відпочинку  на берегу Дніпра та прилеглої до підприємства території.
Окрім всього, лише у 2017 р. по Запорізькій обл. компанією сплачено більше 7,5 млн грн різних податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів різних рівнів. 
Компанія «НІБУЛОН» вдячна керівництву Запорізької області за створення сприятливого інвестиційного клімату та повагу до вітчизняного інвестора. В цій області не говорять, а на ділі допомагають інвесторам, не агітують, а створюють всі умови для інвестицій. Саме тому  наша компанія планує продовжити реалізацію інвестиційного проекту у Запорізькі області і надалі, запланувавши будівництво перевантажувального термінала у с. Тернівка Вільнянського району та інших об’єктів.