Головна    Економічні новини порталу    Комерційні пропозиції іноземних партнерів!

Комерційні пропозиції іноземних партнерів!

Малайзійська компанія «VR Star Enterprise» зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими компаніями-експортерами жовтого гороху та бобових. Контактні дані:
No 23, Jalan Kovil Hilir, Off Jalan Ipoh ,
Sentul, Kuala Lumpur, Malaysia
тел. 03-40437145 / 0146420956;
e-mail: jegavrstar@gmail.com.
 
Йорданська компанія Glory For Marketing готова закупати до 800 тонн мороженої курятини (whole chicken), яка має сертифікат «Халяль», щомісяця. Контакти компанії Glory For Marketing: Мустафа Муслех (Mustafa Musleh) тел.: 00962795643268, е-mail: Mus_buz@yahoo.com

Південноафриканська компанія «FLOOKBURGH TRADING»Компанія «FLOOKBURGH TRADING» шукає партнерів в Україні для постачання рослинної / харчової олії на ринки країн Африки.
Контактна інформація компанії:
142 Deodar Street Pomona – Kempton Park, Johannesburg
The Republic of South Africa
Контактна особа:
A.D.Sabra
тел.: +27826060990
e-mail: sabra@fbtsa.co.za
 
Туніська компанія "Horizons Trading" зацікавлена у закупівлі неочищеної соняшникової олії та рафінованої кукурудзяної олії. Відповідна пропозиція додається. 

Туніська компанія «NEWORLD» зацікавлена у пошуку українських виробників та експортерів для закупівлі соняшникової олії, пшениці та горіхів. Відповідна пропозиція додається.Контактні дані представника компанії:
Mohamed Borhan Khiari
е-mail: mb.khiari@yahoo.fr
phone: +21622300000
 «NEWORLD»
8, rue Manoubi Jarjar, Menzeh 9, Tunis
 
Туніська компанія «NAWRAS GROUP» зацікавлена у пошуку українських виробників та експортерів для закупівлі кормового ячменю. Відповідна пропозиція додається.Контактні дані представників компанії:
LOTFI ROUISSI
Representative of the Union Of Entrepreneurs of Small, medium and
Privatized Enterprises of Ukraine and a representative of Union in the Tunisian Republic
Cell : 00216 52 344 307
IMEN CHIHI : Import manager
Cell : 00216 24 595 742
 
Ефіопська компанія «Aragesa Trading PLC» (м.Аддис-Абеба, власник - гр. Ефіопії Алі Гересу) зацікавлена у пошуку українських виробників та експортерів рафінованої та неочищеної соняшникової олії (crude sunflower oil), які готові експортувати продукцію на ефіопський ринок.Запит за встановленою формою, копії реєстраційних документів та контактна інформація додаються.
 
Ефіопська компанія «Kafficho Consulting and Trading Co.» з головним офісом в Німеччині зацікавлена в пошуку українських виробників та експортерів соняшникової олії, які готові експортувати продукцію на ефіопський ринок. Представник компанії - Даніел Телла.Запит за встановленою формою, копії реєстраційних документів та контактна інформація додаються.
 
Казахстанське об’єднання юридичних осіб “Асоціація із захисту прав підприємців міста Астана” Зацікавлене у організації поставки з України рулонного паперу у кількості 300 тон для казахстанського спільного підприємства. Технічна специфікація потрібної продукції: STANDART NEWSPRINT (ISO: BRIGHTNESS 65%, SUBS: 45 GSM, R/W: 66 CM, DIA: 100-105, CORE: 7.6 CM), QTY: 300 TON.
У разі зацікавленості щодо взаємодії з казахським партнером, просимо звертатись до Посольства України в Республіці Казахстан.
 
Ефіопська компанія «Ultimate Engineering Plc» шукає українських виробників електромеханічного обладнання, які готові експортувати продукцію на ефіопський ринок, а також створювати спільні підприємства для участь в проектах зрошування.У разі зацікавленості, рекомендували б звертатися безпосередньо до компанії, за наступними контактними даними:
ULTIMATE ENGINEERING PLC
Tel. +251-11-4668080, +251-11-4668081
Email: infoethioultimate@gmail.com   
Копії листа-звернення, запиту за встановленою формою та реєстраційних документів заявника.
 
 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах