Головна    Економічні новини порталу    Інформаційна кампанія EUКраїна

Інформаційна кампанія EUКраїна

#EUКраїна
ЄС уже кілька років є найбільшим торговельним партнером України та найбільшим інвестором у нашу економіку. Завдяки зоні вільної торгівлі українські підприємці отримують все більше можливостей торгувати з Європейським Союзом. Поступова інтеграція України до внутрішнього ринку Євросоюзу означає доступ до 4 свобод ЄС: свободи руху товарів, послуг, людей і спрощення доступу до фінансових ресурсів.
Ще одним успішним прикладом ведення бізнесу на ринках Європи є ТОВ "РОЛЛ ГРАНД" - український виробник комплектуючих для всіх типів воріт. Підприємство працює з початку двохтисячних років та  має потужну сучасну виробничу базу, що включає всі стадії виробничого процесу: від проектування до виробництва і відвантаження готової продукції покупцю. Продукція підприємства експортується у країни Євросоюзу: Литва, Латвія, Румунія, Словенія, Швейцарія. 
За деякий час Україна планує підписати угоду про «промисловий безвіз» і тоді виробники промислових товарів зможуть експортувати свою продукцію до Європейського Союзу без додаткової сертифікації. Це суттєво зменшить витрати українських експортерів і підвищить імідж товарів, вироблених в Україні.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах