Інвестиційні проекти

Комерційні пропозиції

НОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Економічні новини порталу

Cтартує відбір громад для участі в експериментальному проєкті

Cтартує відбір громад для участі в експериментальному проєкті

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із Центром розвитку інновацій  запускають проєкт-челендж для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах. 
Долучитися можна до 14 квітня 2020 року.
Розважально-пізнавальна книжка для школярів

Розважально-пізнавальна книжка для школярів "Відкрий для себе Європу"

Розважально-пізнавальна книжка для школярів, у якій лаконічно та просто пояснено, чим є Європейський Союз і як він працює. Книжка наповнена барвистими ілюстраціями, яскраво розповідає про історію європейського континенту, його сучасність, клімат та природу.  Також, у цьому посібнику ви дізнаєтеся, зокрема, про історію Європейського Союзу, що робить ЄС та як ухвалює рішення. Така онлайн книга буде цікавою і для дорослих, і для дітей.

 
До уваги імпортерів  та дистриб'юторів,які мають зовнішньоекономічні контракти щодо імпорту медичних виробів та мед. обладнання з КНР !!!

До уваги імпортерів та дистриб'юторів,які мають зовнішньоекономічні контракти щодо імпорту медичних виробів та мед. обладнання з КНР !!!

Мінекономіки повідомляє, що 26.03.2020 (попередньо з м. Сяминь)  та 01.04.2020 (попередньо м. Гуанчжоу) заплановані рейси вантажних літаків з КНР до України.
Зважаючи на це, просимо імпортерів та дистриб'юторів, які  мають зовнішньоекономічні контракти щодо доставки з КНР медичних виробів та медичного обладнання надати інформацію.
Дизайн-мислення для українських бібліотекарів: конкурс на участь у проєкті

Дизайн-мислення для українських бібліотекарів: конкурс на участь у проєкті

ВГО Українська бібліотечна асоціація розпочинає реалізацію нового міжнародного проекту під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що підтримує Європейський Союз. Дедлайн - 30 березня 2020 р.

Запорізька область
Географічне положення
Історія краю
Промисловий потенціал
Агропромисловий комплекс
Культура. Туризм
Транспорт та комунікації
Про область

Heading text