Головна    Економічні новини порталу    Як малому бізнесу знайти партнерів за кордоном

Як малому бізнесу знайти партнерів за кордоном

Експерти Консорціуму мають повноваження розмістити профіль української компанії з пропозицією або запитом в системі Європейської мережі підприємництва EEN (Enterprise Europe Network), після чого він буде доступний усім зацікавленим потенційним партнерам з країн Європи, Азії та Америки протягом 1 року.
 Можливе надання допомоги при підготовці інформаційних матеріалів для створення профілю в базі даних EEN на основі форм EEN з використанням правильних кодів і ключових слів та керуючись вимогами EEN.
 За допомогою пошукової системи EEN можна знайти пропозицію інноваційної розробки або запит на вирішення технологічної проблеми.
 Європейська мережа підприємництва є глобальною мережею, що охоплює 64 країни Європи, а також Азії та Америки. Вона пропонує широкий спектр послуг:

  • отримання доступу до ринкової інформації,
  • вирішення юридичних питань,
  • визначення потенційних бізнес-партнерів у Європі,
  • підтримку інновацій та трансфер технологій.
 
Україна приєдналась до Європейської Мережі Підприємництва EEN  у 2011 році згідно Статті 21.5 Програми з конкурентоспроможності та інновацій шляхом створення консорціуму EEN-Україна, до якого увійшли представники бізнесу та державних установ, а також наукові організації.
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах