Головна    Економічні новини порталу    VII Міжнародний форум «День Польського Бізнесу в Україні»

VII Міжнародний форум «День Польського Бізнесу в Україні»

26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум «День Польського Бізнесу в Україні». Перший день форуму пройде 26 жовтня 2017 року у Києві (готель «Київ», «Тріумфальна зала», вул. М. Грушевського, 26/1), другий день форуму - 27 жовтня 2017 року в Одесі (Будинок прийомів Одеської обласної ради, провулок Санаторний, 2).

Проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій. Так, у листопаді 2014-2016 роках відбулись I, III та V міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2017 роках у Варшаві проведено ІІ, IV та VI форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».

Форуми традиційно проходять за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща та під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні і Посольства України в Республіці Польща.

Кожний форум збирав понад 300 учасників, серед яких були представники урядів обох країн, органів місцевого самоврядування, інвесторів та бізнес-спільноти.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням https://goo.gl/NHqHxL

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44; e-mail: office@ukrbizpol.org

Теги

Поділитися новиною у соцмережах