Головна    Економічні новини порталу    Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь в роботі виставки China's GlobalFood and Hospitality Trade Show, що відбудеться з 14 по 16 листопада 2017 року в м. Шанхай (Китай)

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь в роботі виставки China's GlobalFood and Hospitality Trade Show, що відбудеться з 14 по 16 листопада 2017 року в м. Шанхай (Китай)

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь в роботі виставки China's GlobalFood and Hospitality Trade Show, що відбудеться з 14 по 16 листопада 2017 року в м. Шанхай (Китай).
FHC China 2017 — це унікальна можливість для іноземних виробників та дистриб'юторів харчових продуктів презентувати продукцію мільярдному ринку Китаю та почати ефективно співпрацювати. Цільові напрямки виставки — м'ясо- молочну продукцію, пиво, кондитерську продукцію, хлібобулочні вироби та інше.
Довідково: В 2016 році в роботі FHC China взяли участь 2 350 іноземних експонентів з 47 країн світу, а за три дні відвідало виставку понад 75 тисяч представників китайського бізнесу (більш детально про захід на сайті).
Особливу увагу організатори виставки надають налагодженню ділових зав’язків між іноземними виробниками та китайськими покупцями і дистриб'юторами. В рамках заходу буде працювати Importers & Distributors Zon в якій представлені китайські дистриб'юторські компанії та е можливість для українських компаній зустрітись та провести ділові переговори з цільовими китайськими компаніями.

Цього року за підтримки Western NIS Enterprise Fund Україна буде представлена національною експозицією. В рамках участі України планується також проведення українсько-китайського бізнес-форуму.


Острівний національний стенд України планується розмістити в холі національних павільйонів. Вартість забудованого стенду в 9 кв. м складає 6200 доларів США та включає: стінові панелі, килимове покриття, назву компанії на фризі, освітлення, інформаційну тумбу, стіл, стільці, розетку, скляну вітрину, для зразків, корзину для сміття, графіку ка стінових панелях, логотип на тумбі, розміщення інформації про компанію в каталозі стенду. Додатково сплачується організаційний внесок 200 дол. США.

Малі та середні компанії можуть подати заявку на грант до Western NIS Enterprise Fund щодо фінансової підтримки своєї участі.

У разі зацікавленості – прохання заповнити анкету учасника та направити на електронну адресу: ems58@ukr.nеt. Додаткові консультації за телефонами: 279-17-50, 067-232-92-20.
 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах