Головна    Економічні новини порталу    Співробітництво із Республікою Польща!

Співробітництво із Республікою Польща!

Компанія також шукає торговельних посередницьких послуг. У цьому випадку розглядається торгова агентська угода.
Підприємство, розташоване у центрі країни, працює на ринку більше 60 років. Це один з найбільш досвідчених підрядників у галузі механічної обробки.
Компанія спеціалізується на технології передових високих частот (ВЧ), використовуваних в різних галузях промисловості: пакування, медицині, рекламі, меблюванні, будівництві, сільському господарстві тощо. Пропонуються унікальні коробки, фрези та термоформувальні машини.
Компанія також будує і поширює додаткове промислове обладнання, таке як машини гарячого повітря і ультразвукові зварювальні апарати, термо-формувачі і різці штампованих роликових, гідравлічні і пневматичні преси, а також розробляє і виробляє ВЧ-генератори для промислового нагріву і сушок, холодної плазми і застосування нанотехнологій. Машини та інструменти повністю відповідають вимогам стандарту CE та виробляються відповідно до стандартів ISO 9001.
Компанія активно працює по всьому світі. Понад 6000 машин було встановлено в 75 країнах на 5 континентах. З метою подальшого розширення компанія шукає нових торгових партнерів, які можуть показати напрацьований досвід роботи у пакувальній галузі і прагнуть збільшити свій функціональний портфель. Також польська компанія пропонує повну маркетингову підтримку пропонованим продуктам, з прагненням до довгострокових бізнес-зобов'язань.
Розглядається співробітництво на основі торгової агентської угоди. Також шукаються промислові партнери з сектору пакування, які шукають постачальників відповідного обладнання. Їм буде запропоновано виробничу угоду. Бажаним результатом міжнародного співробітництва є зростання продаж.

Деталі тел. (044) 525 98 41 або написавши листа на ел.пошту: ie_novikova@meta.ua або een.network.ukraine@gmail.com

Теги

Поділитися новиною у соцмережах