Головна    Економічні новини порталу    Программа ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”

Программа ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”

В контексті ратифікації Угоди про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)” та затвердження цієї Угоди Президентом України, Торгово-промислова палата України разом з Інститутом фізики НАН України (члени Консорціуму «EEN-Ukraine») організовують інформаційний день для українських компаній, підприємців та підприємств стосовно можливостей мережі EEN, як невід’ємної складовою програми COSME.
Мережа EEN є віртуальним торговельним майданчиком та охоплює 65 країн, де працює понад 600 бізнес-асоціацій. Це також понад 2,5 млн. компаній-учасниць, понад 16 000 технологічних розробок та бізнес-пропозицій. Протягом року EEN проводить близько 100 великих заходів для бізнесу, на яких понад 18 000 компаній-учасниць (b2b зустрічей) шукають партнерів.
За допомогою EEN українські підприємці можуть:
-Шукати потенційних покупців продукції в ЄС та інших країнах - учасницях EEN;
-Розміщувати комерційні замовлення, поширювати/відстежувати комерційні пропозиції;
-Шукати та залучати новітні технології з-за кордону;
-Шукати інвесторів та партнерів у ЄС та інших країнах - учасницях EEN, в т.ч. для створення спільних підприємств.
Подавати заявки та брати участь в EEN можна через членів  Консорціуму EEN – Ukraine. Послуги членів Консорціуму в рамках EEN є безкоштовними.
Як можуть допомогти члени Консорціуму:
- консультації та підтримка у пошуку партнерів (у т.ч. з ЄС) для спільної участі у проектах COSME,
- роз'яснення правил конкурсів та тендерних процедур,
- сприяння налагодженню бізнес-контактів в рамках мережі EEN тощо.
Захід відбудеться 30 листопада 2017 року з 10.00 до 13.00, у приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, Велика Житомирська, 33, 4 поверх, конференц-зала «Колізей». Початок реєстрації о 9.30.
У разі виникнення запитань, Ви можете отримати консультацію за тел. 044 586 40 67, 044 584 28 14 та e-mail: elv-ird@ucci.org.ua, soo-ird@ucci.org.ua

Поділитися новиною у соцмережах