Головна    Економічні новини порталу    Про участь національній виставці інформаційно-комунікаційних технологій «INFOTEL-2017» м. Коломбо (Республіка Індія)

Про участь національній виставці інформаційно-комунікаційних технологій «INFOTEL-2017» м. Коломбо (Республіка Індія)

За інформацією Посольства Шри-Ланки в Республіці Індія, у період з 01 по 05 листопада 2017 року у м. Коломбо відбудеться національна виставка інформаційно-комунікаційних технологій «INFOTEL-2017» за підтримки Міністерства телекомунікацій та цифрової інфраструктури і Федерації ІТ-індустрії Шри-Ланки.
Основна тема економічного форуму – «25 років і надалі – на шляху до цифрової економіки» – присвячена розробці та реалізації національної стратегії країни щодо введення цифрових технологій у всіх галузях економіки, зокрема у сільському господарстві, транспорті, торгівлі та інфраструктурі, охороні здоров’я, освіті, виробничій сфері тощо.
Під час виставки планується представлення відповідного обладнання, програмного забезпечення, освітніх програм, а також новаторських технологій з впровадження швидких інтелектуальних рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу області взяти участь у вищенаведеному заході.
Також на сайті посольства можливо ознайомитись з актуальними економічними новинами країни та світу. 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах