Головна    Економічні новини порталу    У Києві пройде Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України

У Києві пройде Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України

17-18 травня 2018 року в м. Києві, на вул. Велика Житомирська, 33 відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.
Головна мета заходу – реалізація економічних реформ в Україні, яка відіграє важливу роль у захисті національних інтересів нашої держави на світовому ринку.
Темою форуму стане обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва. Учасників зустрічі, крім ділової програми, чекають різноманітні культурні заходи.
Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття відкритої для підписання всіма учасниками заходу економічної хартії представників української діаспори, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень. Організатори Форуму впевнені в його дієвості як потужного стимулюючого фактору подальшого розвитку зовнішньоекономічного співробітництва, прискорення процесу реформ та економічного прогресу України. Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoyi-diaspori .
З усіх питань стосовно програми заходу просимо звертатись за тел.: +38 044-461-98-07 або на ел. адресу: bgn-ier@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua .

Теги

Поділитися новиною у соцмережах