Головна    Економічні новини порталу    Щодо участі України у виставці China International Import Expo 2018

Щодо участі України у виставці China International Import Expo 2018

Інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай.
До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.
Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.
Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:
- підтверджена якість продукту;
- інноваційність;
- високий рівень маркетингового представлення продукту;
- експортний потенціал.
Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 р.
Пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилати на адресу: GoChina@epo.org.ua
У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електрону адресу або за телефоном: +38(067) 828-20-34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах