Головна    Економічні новини порталу    II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва

II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організатором форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).
Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.
Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.
Компанії зі своїми інвестиційними проектами запрошуються до участі в форумі. Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів.
З питань участі в форумі просимо звертатись до:
- Голята Андрія: +380676629656, avg-zed@ucci.org.ua
- Малаховської Станіслави: +380442791750, +380672329230, email: ems58@ukr.net.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах