Головна    Економічні новини порталу

Економічні новини порталу

Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Підприємець та дизайнер з Німеччини, який пропонує ексклюзивні аксесуари для меблів, шукає ділових партнерів, які можуть виробляти гранені світлодіодні дзеркала з позолоченими дерев'яними бароковими рамами. Німецький дизайнер прагне налагодити партнерські звязки з компанією, яка здатна виробляти світлодіодні LED дзеркала з позолоченими дерев'яними бароковими рамами використовуючи 5 або 6-осьові фрезерні верстати з ЧПК та справжні золоті листи24 каратного золота. 

Відкрито реєстрацію у торгову місію до Туреччини!

Відкрито реєстрацію у торгову місію до Туреччини!

Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії з сектору машинобудування та енергетики взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 5 по 7 вересня 2018 року. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Французська компанія з виробництва дитячих гумових мяких килимів для підлоги шукає виробника гумових гранул. Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні дитячих спортивних майданчиків, а саме килимків для підлоги із етиленпропіленового каучуку (EPDM).

Співробітництво з Литовською Республікою!

Співробітництво з Литовською Республікою!

Литовська броварня з виробництва крафтового пива шукає торговельних посередників в Україні. Це сучасна компанія, що виробляє світле, темне, безалкогольне пиво та квас і наразі розширює ринки збуту своєї продукції.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСБ 2018

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСБ 2018

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з  FORBIZ | EU4Business проводить 2-ий щорічний «Національний Форум розвитку МСБ 2018».

 

1 2 3