Новини порталу    Міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics».

Міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics».

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Королівстві Нідерланди, Торгово-промислова палата України, Українсько-нідерландська ділова рада та Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). З нідерландської сторони співорганізатором заходу є нідерландська бізнес-організація Rotterdam Partners.
 Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в аграрній та інфраструктурній сферах. Ця конференція надасть можливість для українського бізнесу показати свій величезний потенціал та продемонструвати інновації в згаданих сферах. З 1 січня 2016 року вступила в дію Угода про «Поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС». Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифів, які застосовуються сторонами щодо товарів, лібералізацію доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентів, що стосуються бізнесу, у відповідність правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вільного руху товарів і послуг між двома сторонами.
Згадана конференція буде присвячена питанням інновацій, логістики, торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів і надасть унікальну можливість нідерландським підприємцям отримати прямий контакт з потенційними партнерами з України.
До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з нідерландськими партнерами.
Робоча мова Конференції – англійська. Вартість поїздки та участь в діловій програмі з 11–13 грудня 2017 рокускладає 890 євро, згідно комерційного курсу на день виставлення рахунку. У разі зацікавленості прохання до 24 листопада ц.р. заповнити анкету-заявку на сайті ТПП України. У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окре За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07,e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua

Теги

Поділитися новиною у соцмережах