Головна    Економічні новини порталу    Конкурс проектів у межах Програми двосторонньої співпраці від Посольства Великої Британії

Конкурс проектів у межах Програми двосторонньої співпраці від Посольства Великої Британії

Посольство Великої Британії в Україні оголошує конкурс пропозицій для здійснення проектної діяльності у межах програми двосторонньої співпраці Міністерства закордонних справ Великої Британії. До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції в сфері підтримки реформи децентралізації в Україні та захисту прав людини. Дедлайн - 1 травня 2018 року.
Вся робота за проектом в рамках цього Фонду повинна починатися з 1 червня 2018 року та закінчитися до 15 березня 2019 року.
Кінцевий термін подання пропозицій - 17:00 (київський час) 1 травня 2018 року.

Програма
 
У 2018-2019 роках  будуть визначатися пріоритети роботи через організації громадянського суспільства разом із роботою з державними органами у всіх регіонах України. Програма буде зосереджена на таких сферах:

Підтримка місцевих ініціатив
 
Результат: успішне впровадження процесу децентралізації в Україні відповідно до міжнародних стандартів прозорого та підзвітного процесу бюджетування, спроможності місцевого самоврядування та активних громад, ефективного спілкування між владою та суспільством та здатності громадянського суспільства формувати ефективні мережі та коаліції .
Права людини
 
Результат: Україна успішно реалізує свою Національну Стратегію в галузі прав людини, підвищуючи повагу до рівності та недискримінації для всіх членів суспільства, зокрема, людей з ЛГБТ та людей з інвалідністю, підтримуючи правозахисників Криму та посилюючи механізми моніторингу прав людини в незаконному порядку окупуваного Криму.
 
Загальні вимоги
 
У цьому конкурсі пропозицій визначається пріоритетність пропозицій, що надходять або працюють через організації громадянського суспільства, але пропозиції, що опрацьовані з державними органами, також можуть бути затверджені там, де існує необхідність.
Успішні проекти повинні мати стійкі результати і чітко визначати зміни, які будуть досягнуті. Вони також можуть спиратися на проекти інших організацій, доповнюючи їх зусилля.
 
Максимальне фінансування проектів на підтриму місцевих ініціатив - 20 000 фунтів стерлінгів; і 70 000 фунтів стерлінгів для проектів з прав людини. Це може бути додатково до спільного фінансування та внесків на самофінансування, які будуть вважатися заслугами. Фінансування передбачено лише для 2018/19 фінансового року Великобританії (проекти повинні бути реалізовані, а всі платежі - до 15 березня 2019 року).
 
Адміністративні витрати (офісна оренда, управління проектами та вартість бронювання, комунальні послуги, зв'язок, канцелярські товари, банківські витрати тощо) не повинні перевищувати 8% від загального бюджету проекту.
 
Зверніть увагу, що не можуть фінансуватися академічні курси або дослідження, курси вивчення англійської мови, придбання ІТ або іншого обладнання в рамках цього Фонду.
 
Пропозиції повинні бути спрямовані до посольства Великої Британії в Києві за адресою Kyiv.Projects@fco.gov.uk до 17:00 (київський час) 1 травня 2018 року. 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах