Головна    Економічні новини порталу    Конкурс грантів від Східного партнерства. Місцевий та регіональний розвиток

Конкурс грантів від Східного партнерства. Місцевий та регіональний розвиток

У рамках проекту GIZ “Exchange Platform for the Chapters on Regional Development within the Association Agreements of Georgia, Moldova and Ukraine”, місцеві неурядові некомерційні організації запрошуються подати заявку на отримання грантового фінансування.
 
Проект GIZ замовлений Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (БМЗ), який фінансується за рахунок Регіонального фонду Східного партнерства GIZ для реформи державного управління та реалізується в Україні за програмою U-LEAD з Європою.

Мета
Гранти, надані за цим проектом  - підтримка проектів, що мають відношення до статті 446,глави 27 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і таким чином сприяють:

"Здійсненню регіональної політики, включаючи багаторівневе управління та партнерство, з особливим акцентом на розвиток територій, що знаходяться в неблагополучних місцях, та територіальної співпраці, цим встановлюють канали комунікації та покращують обмін інформацією між національними, регіональними та місцевими органами влади, соціально- економічні учасники та громадянське суспільство ".

Недержавні неприбуткові організації мають право подавати заявку на фінансування. Запропоновані проекти мають бути повністю реалізовані в Україні. Транскордонні проекти не можуть фінансуватися за цією схемою.

Тривалість проекту

Очікуваний запуск вибраних проектів 1 жовтня. Загальна тривалість проекту не повинна перевищувати 6 місяців.

Фінансування
Кандидати можуть подати заявку на проекти загальним бюджетом до 12 500 EUR (без ПДВ). Виділений проект / проекти будуть фінансуватися поступово. Авансовий платіж буде здійснено, а пов'язані транші (транзакції) будуть залежати від наданих фінансових рахунків та результатів моніторингу.

Більше  інформації https://decentralization.gov.ua/news/9398
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах