Головна    Економічні новини порталу    Комерційні пропозиції КНР

Комерційні пропозиції КНР

Компанія, яка займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки пластикових відходів, зацікавлена у пошуку партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули PET, басейни PP і водопровідні труби PVC.
 
Компанія шукає партнерів-постачальників поліетилентерефталатних стрічок.Кількість: 2 000 – 3 000 тонн/рік.
Упаковка: вага нетто 25 кг / котушка; контейнери 40 футів.
Умови доставки: CIF Ningbo (море) чи Chongqing (потяг).
 
Компанія шукає партнерів-постачальників нафтового коксу. Кількість: 150 000 тон/рік.
 
Компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників винограду, яблук, груш та черешні. Умови доставки: CIF Гонконг (40 футовий контейнер-рефрижератор).
 
Компанія Dongying Nuoer Chemical Co., Ltd., що є виробником PAM (Polyacrylamide) (поліакриламід), шукає підприємців, що зацікавлені у імпорті поліакриламіду в Україну. Споживачами поліакриламіду є: гірничі заводи, компанії, що працюють у галузі важкої промисловості, муніципальні компанії з очищення стічних вод і т.п.
 
Компанія Qingdao Hanlong Metal Co, Ltd., що є виробником металевих штампованих деталей і компонентів з заліза і міді, шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України. Компанія може виробляти різні види деталей за індивідуальними запитами клієнта.
 
Shandong Yehui Coated Steel Co.Ltd., яка є виробником:
- сталевих котушок: оцинкованих сталевих котушок (GI) / сталевих котушок Galvalume (GL) / попередньо забарвлених сталевих котушок (PPGI),
- сталевих листів: листів оцинкованої сталі / листів з гофрованої сталі
шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України. 

Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd, яка виробляє надшвидкісні зарядні станції для електромобілів, бортові зарядні пристрої для електромобілів, випрямні модульні системи для енергетики, телеком- і телерадіопередавальне обладнання, живлення бортових систем суден, систем безпеки, вітро- і сонячної відновлюваної енергії, шукає дистриб'юторів в Україні. 

Компанія шукає партнерів-постачальників соняшникового шроту, бурякового жому та рафінованої соняшникової олії. Обов’язкові вимоги: потужності по виробництву шроту та жому мають бути акредитовані AQSIQ для експорту в КНР та на даний момент включені до списку затвердженого AQSIQ (Головне управління КНР з контролю якості, інспекції і карантину (General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine of the People's Republic of China - AQSIQ / 国家 质量 监督 检验 检疫 总局).

З питань співпраці просимо звертатися до Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці - http://uatmic.com/pro-predstavnytstvo.
 
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах