Головна    Економічні новини порталу    "Дні Кар'єри ЄС" у рамках проекту "Інформаційна підтримка молодіжних мереж Європейського Союзу в Україні"

"Дні Кар'єри ЄС" у рамках проекту "Інформаційна підтримка молодіжних мереж Європейського Союзу в Україні"

«День кар’єри ЄС» – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій."

"Дні Кар'єри ЄС" будуть проходити третій рік поспіль. У попередні роки кожен захід відвідали понад 400 учасників та десятки місцевих компаній. У 2019 році даний захід відбуватиметься  у 15 провідних вищих навчальних закладах та буде активно залучати всі зацікавлені сторони, зокрема, місцеві органи влади, представників бізнес-асоціацій, представників регіональних торгово-промислових палат, а також місцевих компаній.
Для проведення "Днів Кар'єри ЄС" у рамках проекту "Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні" серед усіх кандидатів буде відібрано 15 організацій.
Цього року програма коленого заходу включатиме:
-  Панельну дискусію "Професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?"
-  2-3 тренінги на теми побудови кар'єри (написання резюме та мотиваційного листа, самопрезентацїї, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній).
- Ярмарок вакансій, де місцеві фірми зможуть взяти на роботу молодих фахівців.
Університети, ВНЗ та організації громадянського суспільства, які зацікавлені в організації заходів та інші структури, які мають намір долучитися, можуть звертатися до Представництва ЄС в Україні (контактна особа пані Вікторія Давидова, victoria.davydova@eeas.europa.eu) або до проекту Представництва Європейського Союзу "Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Украйні" безпосередньо (контактна особа Ірина Диба 098 542 28 63).

Теги

Поділитися новиною у соцмережах