Головна    Економічні новини порталу    Baltic Business Forum 2017 - Енергія для розвитку

Baltic Business Forum 2017 - Енергія для розвитку

"Baltic Business Forum 2017 - Енергія для розвитку" (BBF) відбудеться 20-22 вересня 2017 року у місті Свіноуйсьце (Польща).
Міжнародна подія BBF, яка носить економічний характер. відбувається щорічно з 2009 року. Головним організатором BBF є Міжнародна асоціація "Европа-Північ-Схід".
BBF є унікальним місцем без політичних поділів. Дебати експертів, включаючи бізнес, науку, політику та представники самоуправління, дають позитивну силу для розвитку цінних відносин між економіками та особливо людьми.
На BBF очікують чисельні делегації підприємців з різниз країн світу, а саме: Україна. Китай, Росія, Казахстан, Грузія, Туреччина, Німеччина, Болгарія, Хорватія, Чехія та Литва. 
Цьогорічний BBF відбудеться так само як і в минулих роках, в  конференційному центрі KGHM "InterferieMedicalSPA" в Свіноуйсьцу (Польща).
BBF складається з 6 тематичних блоків, які об'єдналися спільними темами в різних вимірах бізнесу: Бізнес і Інвестиції, Бізнес і Енергетика, Бізнес і Захист, Бізнес і ІКТ. Останнього дня BBF відкриває свої двері для мешканців міста Свіноуйсьцє і інших польських регіонів - через 4 сесії у блоках Бізнес і Медицина, а також Бізнес і Культура.

Детальна інформація про BBF доступна на сайті:www.balticbusinessfonjm.eu.

В разі будь-яких питань або сумнівів просимо безпосередньо звертатись до Віце-директора Асоціації пані Анни Шпєвак тел.: 600-44-93-98, m.spiewak@eneia.pl.

Будемо раді бачити Вас під час цьогорічного Baltic Business Forum 2017.

Теги

Поділитися новиною у соцмережах