Головна    Область    Звернення голови Запорізької обласної державної адміністрації

Звернення голови Запорізької обласної державної адміністраціїШановні добродії!
 
Вже кілька десятиліть Запорізька область є осередком промислового потенціалу, який формує загальноукраїнську виробничу базу. Наш край відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Запорізький регіон - технологічно розвинутий центр вітчизняного авіадвигуно-будування, виробництва трансформаторів та іншої високотехнологічної продукції світового класу - представлений такими провідними українськими виробниками як «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Мотор Січ», «Запоріжкран», «Запоріжтрансформатор» та інші.

Можна сміливо казати, що економічний потенціал Запорізького краю складають кілька сотень провідних підприємств не лише промислового, але й інфраструктурного, сільсько-господарського та інших секторів економіки. Всі разом вони роблять нашу область однією з найбільш привабливих для інвесторів в Україні.

Крім того, влада регіону та я особисто ведемо нещадну боротьбу з бюрократичними та корупційними проявами, прагнемо створити сприятливе підприємницьке середовище та справжній діловий клімат для кожного інвестора.

Ми і надалі будемо розвивати партнерство з діловими колами, підвищуватимемо інвестиційну привабливість області та розширюватимемо межі міжнародного співробітництва. Адже ми розуміємо, що від нашої співпраці залежать добробут та розвиток кожного населеного пункту та його жителів, економічне зростання та благополуччя нашого рідного краю.
 
Зі щирою повагою,

Костянтин БРИЛЬ,
голова Запорізької обласної державної адміністрації