Головна    Економічні новини порталу    9-й ярмарок зарубіжних інвестицій COIFair

9-й ярмарок зарубіжних інвестицій COIFair

21-22 листопада 2017 року в Пекіні (КНР) відбудеться 9-й ярмарок зарубіжних інвестицій COIFair. Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

Мета COIFair – зібрати іноземний бізнес, який шукає інвестиції, та китайські компанії для обговорення інвестиційних перспектив для китайських компаній за кордоном, презентації міжнародних проектів 
та налагодження ділових зв’язків. В попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила дві тисячі, 
а загальна вартість угод  4 млрд. дол. США. Цього року очікується понад 100 країн учасниць.

На 19-24 листопада 2017 року ТПП України та Посольство України в КНР формують інвестиційну місію українських компаній для участі 9-й ярмарку зарубіжних інвестицій COIFair.
Ключовою подією місії стане презентація українських інвестиційних проектів в Українському домі при Посольстві України в КНР, де українська компанія матиме змогу презентувати свої проекти китайським компаніям та приватним інвесторам (http://www.uahouse.net/).
Запрошуємо Вас долучитись до інвестиційної місії України, скористатись можливістю презентації власних проектів на найбільшому ринку іноземних інвестицій в Світі та зробити перший крок до залучення їх у розвиток.

Анкета та програма ділового візиту

З питань участі в місії звертайтесь до Жданова Ігора (+380 (95) 820 95 19ishdanov@gmail.com)
 

Теги

Поділитися новиною у соцмережах