Інвестиційні проекти

Комерційні пропозиції

НОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Економічні новини порталу

Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Підприємець та дизайнер з Німеччини, який пропонує ексклюзивні аксесуари для меблів, шукає ділових партнерів, які можуть виробляти гранені світлодіодні дзеркала з позолоченими дерев'яними бароковими рамами. Німецький дизайнер прагне налагодити партнерські звязки з компанією, яка здатна виробляти світлодіодні LED дзеркала з позолоченими дерев'яними бароковими рамами використовуючи 5 або 6-осьові фрезерні верстати з ЧПК та справжні золоті листи24 каратного золота. 
Відкрито реєстрацію у торгову місію до Туреччини!

Відкрито реєстрацію у торгову місію до Туреччини!

Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії з сектору машинобудування та енергетики взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 5 по 7 вересня 2018 року. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.
Пошук партнерів!

Пошук партнерів!

Французська компанія з виробництва дитячих гумових мяких килимів для підлоги шукає виробника гумових гранул. Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні дитячих спортивних майданчиків, а саме килимків для підлоги із етиленпропіленового каучуку (EPDM).
Запорізька область
Географічне положення
Історія краю
Промисловий потенціал
Агропромисловий комплекс
Культура. Туризм
Транспорт та комунікації
Про область

Heading text